LOT 106
BYRÅ MED MARMORSKIVA
Mahogny med mässingsbeslag. Rokokostil, 1900-talets andra hälft. Höjd 70, bredd 63 cm. Smärre repor och märken.
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona