LOT 9
BYRÅ MED MARMORSKIVA
Mahogny med mässingsbeslag. Rokokostil, 1900-talets andra hälft. Höjd 71, bredd 84 cm. Repor, märken.
11 Aug 2020
Sweden, Landskrona
11 Aug 2020
Sweden, Landskrona