LOT 98
BYRÅ MED STENSKIVA
Valnöt med mässingsbeslag. Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft. Höjd 74, bredd 92 cm. Repor, märken.
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona