LOT 22
BYRÅ
Björk. Biedermeyer, 1800-tal. Höjd 100, bredd 110 cm. Repor, märken, löst dekorelement.
13 Feb 2018
Sweden, Landskrona
13 Feb 2018
Sweden, Landskrona