LOT 26
BYRÅ
Mahogny med intarsiadekor. Empire, 1800-ta. Troligen Danmark. Höjd 136, bredd 90 cm. Skador, repor, märken.
13 Feb 2018
Sweden, Landskrona
13 Feb 2018
Sweden, Landskrona