LOT 80
BYRÅ
Valnöt med mässingsbeslag. Rokokostil, 1920/30-tal. Höjd 83, bredd 95 cm. Repor, märken.
13 Feb 2018
Sweden, Landskrona
13 Feb 2018
Sweden, Landskrona