LOT 59

Bague, 2 colliers, 3 pendentifs et 2 bracelets en or jaune et blanc 18 ct serti de 5 diamants taille 8/8 +/- 0.05 ct (pierres de couleur, pierres manquent, anneau manque, personnalisée, abîmés, bosselée, cassé, fermoir en plaqué or) - 44.3 g (Taille: 52) (63, 55.5, 18 & 19.5 cm)
Beschrijving in het Nederlands:
Ring, 2 halskettingen, 3 hangers en 2 armbanden in 18 kt geel- en witgoud bezet met 5 diamanten 8/8 slijpsel +/- 0.05 kt (kleurstenen, stenen ontbreken, ring ontbreekt, gepersonaliseerd, beschadigd, gedeukt, gebroken, sluiting in pleetgoud) - 44.3 g (Maat: 52) (63, 55.5, 18 & 19.5 cm)

01 Feb 2022
Belgium, Brussels

01 Feb 2022
Belgium, Brussels