Bakhuyzen van de Sande, Geraldine Jacoba 1828 Den Haag - 1895 Den Haag

Bakhuyzen van de Sande, Geraldine Jacoba 1828 Den Haag - 1895 Den Haag Herbstbukett. Signiert. Aquarell. 43 x 46 cm.

04 May 2024
Germany, Dusseldorf

04 May 2024
Germany, Dusseldorf