Bakhuyzen van de Sande, Geraldine Jacoba 1828 Den Haag - 1895 Den Haag
Bakhuyzen van de Sande, Geraldine Jacoba 1828 Den Haag - 1895 Den Haag Herbstbukett. Signiert. Aquarell. 43 x 46 cm.
04 May 2024
Germany, Dusseldorf
04 May 2024
Germany, Dusseldorf