LOT 1303
Catalogue 01/2024
Bakhuyzen van de Sande, Geraldine Jacoba
Bakhuyzen van de Sande, Geraldine Jacoba 1828 Den Haag - 1895 Den Haag
Herbstbukett. Signiert. Aquarell. 43 x 46 cm.
03 May 2024
Germany, Düsseldorf
03 May 2024
Germany, Düsseldorf