LOT 514818

Banksy - Super Set : Record DIRTY FUNKER in show case + GRAFFITI- sticker 018/BNK/5Y

Artist: Banksy (1974)
Type: Vinyl
Technique: Other
Year: 2009
Dimensions: cm x cm (unframed)
Frame: cm x cm (framed)
Condition: excellent
Condition: Werken zijn in goede conditie Foto's maken deel uit van conditiebeschrijvingDeze set wordt aangeboden inclusief dure verzendkosten voor 2 pakketten !

Banksy Super Set : Record DIRTY FUNKER in show case + GRAFFITI- sticker 018/BNK/5YZELDZAAM : Record “DIRTY FUNKER-Flat Beat” Met Cover Design van BanksyUit 2009Record komt in een zeer fraaie showcaseBestaande uit een exclusieve handgemaakte linnen voorgevormde caseVoorzien van een plexiglas kap Maat case : 65 x 40 x 4,5 cmRecord is zo gebruikt voor tentoonstellingsdoeleinden LET OP : Record is NIET vastgemaakt, maar ligt los in deze voorgevormde case.Vrij uitneembaar voor de verzamelaarConditie van Cover & Vinyl : NEAR MINT De beoordeling van records gebeurt op basis van de toestand vinyl - niet op de cover. In zeer goede staat Foto's maken deel uit van conditie beschrijvingUitgebracht in de UK 2009Limited editionVinyl, 12”,Label Spirit Recordings DF008HIERBIJ : Banksy GRAFFITI - 018/BNK/5Y Sticker --- AMERICANS WORKING OVERHEAD ---Zeldzame Banksy-sticker met een helicopter boven mensenmassaDe tekst rechtsonder op de sticker luidt “018/BNK/5Y”.Uitgebracht ca 2004 door Pictures On Walls (POW).Gedrukt op Starliner papier,Met Fasson-Crack BackSticker is nog in tactLet op : achterkant van de sticker (met deze info) zichtbaar door venster Zowel Record als sticker zijn gebruikt voor tentoonstellingen doeleinden Sticker is opnieuw ingelijstDe “sticker” is professioneel fraai ingelijst Zwevend in een op maat gemaakt dik wit (zuurvrij) wit passe-partout In exclusieve wit houten lijst / handgemaakt in Nederland voorzien PLEXIGLAS® Optical HC (kras en uv-werend) Dit plexiglas heeft een hele mooie diepe inkijk en tevens veel minder gewicht dan glas. Maat lijst : 44 x 34 x 4,5 cmWerken zijn in goede conditie Foto's maken deel uit van conditiebeschrijvingHet werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.Altijd met track&trace Aangeboden inclusief dure verzendkosten (zijn 2 pakketten)

12 May 2024
Netherlands, Sankt Gallen

Artist: Banksy (1974)
Type: Vinyl
Technique: Other
Year: 2009
Frame: cm x cm (framed)
Condition: excellent

12 May 2024
Netherlands, Sankt Gallen