LOT 246

Bart van der Leck (1876-1958) (3)

I. Recto: 'De Onsterfelijkheid & Wiskunde'
II. Recto: Een interieur ontwerp; Verso: Een schets van koorzangers.
III. Recto: 'Johannes op Patmos'; Verso: Een interieur ontwerp.

I. midden onder annotatie 'De Onsterfelijkheid & Wiskunde' ; in dorso get. en gedateerd 'B. van der Leck fecit +/- 1904.' II. linksonder get. en gedateerd 'B. van der Leck fecit +/- 1904.'
III. rechtsboven annotatie 'Johannes op Patmos' ; in dorso get. en gedateerd 'B. van der Leck fecit +/- 1904.'

potlood op papier en inkt op papier, zonder lijst, resp. I. 24x22,3 cm; II. 32,5x21,8 cm; III. 32,8x17,5 cm

12 Dec 2018
Netherlands

12 Dec 2018
Netherlands