LOT 10059
Bartholomeus Molenaer (1610/28-1650), Een schuurinterieur met drinkende boeren
Bartholomeus Molenaer (1610/28-1650)
Een schuurinterieur met drinkende boeren
met onduidelijke initialen (middenonder)
olieverf op paneel, ovaal, 40x52,5 cm (met lijst: 56x69 cm)
Herkomst: Kunsthandel W. Vermeulen, Oegstgeest, aangekocht in 1976.
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
25 Mar 2024
Netherlands, Hague