LOT 10022

Ben Viegers (1886-1947), Boerenerf op een zonnige dag

Ben Viegers (1886-1947)

Boerenerf op een zonnige dag

gesigneerd 'B. Viegers' (rechtsonder)

olieverf op doek, 17x21 cm (met lijst: 29x34 cm)

Conditie: craquelé, vernis enig vergeeld, verder goed

25 Mar 2024
Netherlands, Hague

Ben Viegers (1886-1947)

Boerenerf op een zonnige dag

25 Mar 2024
Netherlands, Hague