LOT 10022
Ben Viegers (1886-1947), Boerenerf op een zonnige dag
Ben Viegers (1886-1947)
Boerenerf op een zonnige dag
gesigneerd 'B. Viegers' (rechtsonder)
olieverf op doek, 17x21 cm (met lijst: 29x34 cm)
Conditie: craquelé, vernis enig vergeeld, verder goed
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Ben Viegers (1886-1947)
Boerenerf op een zonnige dag
25 Mar 2024
Netherlands, Hague