LOT 44

Beneden wettelijk gehalte gouden broche, 19e eeuw

met een decor van cirkels en bladmotieven en bezet met zwart email. Het middendeel draaibaar waardoor er twee medaillons zichtbaar worden.

bruto 10,6 gr., h. 38 x b. 44 mm

[1]

Below legal gold alloy brooch, 19th century, with a decor of circles and leaf motifs and set with black enamel. The middle part can be rotated, making two lockets visible.

01 May 2024
Netherlands, Amsterdam

[1]

01 May 2024
Netherlands, Amsterdam