LOT 158004-5

Bergman, Anna-Eva
"Efter liten tegning av Dürer" 1950
Bergman, Anna-Eva
Stockholm 1909 - Grasse, Frankrike 1987
Olje på plate, 45,5 x 38 cm
Signert nede til høyre: A.E. Bergman 50
Titulert ved signatur
Merknad:
Overflatesmuss. Krakeleringer. Avskallinger. Kantslitasje. Platen er skjev.

12 May 2024
Norway, Fornebu

Bergman, Anna-Eva
Bergman, Anna-Eva
Olje på plate, 45,5 x 38 cm
Titulert ved signatur
Merknad:

12 May 2024
Norway, Fornebu