Bernard Aubertin - Tableau Clous
Artist: Bernard Aubertin (1934)
Type: Painting
Technique: Mixed media on Panel
Year: 1969
Dimensions: 40 cm x 40 cm (unframed)
Frame: 55 cm x 55 cm (framed)
Signed: Hand signed
Condition: excellent
Framed: framed
Grote "Tableau Clous" van Zero-kunstenaar Bernard Aubertin, ingelijst in de kenmerkende zwarte baklijst en op de achterzijde gesigneerd en gedateerd. Naar aanleiding van zijn kennismaking met Yves Klein begon Bernard Aubertin in 1958/59 met het maken van monochrome, rode werken. Aubertin geeft door het gebruik van de kleur rood een eigen interpretatie aan de door Zero nagestreefde breuk met de "Art Informel" en het Abstract Expressionisme. Het werk wordt verkocht met een gesigneerd foto-certificaat van het Archivio Opere Bernard Aubertin in Bescia, Italie.
Type: Painting
Year: 1969
Frame: 55 cm x 55 cm (framed)
Signed: Hand signed
Condition: excellent
Framed: framed