LOT 2686
General Art and Antique Sale
Bernard Heesen (geb. 1958), vrijgevormde glazen kan, Oude Horn, 2011;
Met ingesloten gekleurde glasdeeltjes. Onderzijde gesigneerd en gedateerd.
h. 29,5 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
h. 29,5 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam