LOT 119
Bernard Medema (1891-1982)
Bernard Medema (1891-1982)
‘Boslandschap met wandelaar langs de sloot’, gesigneerd ‘B. Medema’ r.o.
Olieverf op doek, 60 x 80 cm
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam
Bernard Medema (1891-1982)
Olieverf op doek, 60 x 80 cm
05 Apr 2024
Netherlands, Rotterdam