Bernardus Cornelis (Cor) Noltee (1903-1967), gesign., r.o., hooimijt, olieverf op doek (craquelé)
gesign., r.o., hooimijt, olieverf op doek (craquelé)
21 x 31
15 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch
21 x 31
15 Apr 2024
Netherlands, Hertogenbosch