LOT 18
Bernardus van Schijndel
(Weesp 1647 - Haarlem 1709)
The offer
Monogrammed lower right
Oil on panel, 37 x 29.3 cm
Provenance:
Collection H.J. van Dam, Amsterdam
26 Nov 2018
Netherlands, Amsterdam
(Weesp 1647 - Haarlem 1709)
The offer
Monogrammed lower right
Oil on panel, 37 x 29.3 cm
Provenance:
26 Nov 2018
Netherlands, Amsterdam