LOT 536

Bert Vredegoor (1956)

'Soil', rechtsonder in potlood gesigneerd en gedateerd '89, zeefdruk, oplage 52/60, 43x85 cm (met lijst: 65,5x110,5 cm).

23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag

23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag