LOT 536
Bert Vredegoor (1956)
'Soil', rechtsonder in potlood gesigneerd en gedateerd '89, zeefdruk, oplage 52/60, 43x85 cm (met lijst: 65,5x110,5 cm).
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag
23 Oct 2017
Netherlands, Den Haag