LOT 27
Bertha Valkenburg (1862-1929)
Bertha Valkenburg (1862-1929), 'Verzonken in de bijbel', gesigneerd 'Bertha Valkenburg' links boven.
Afmeting: Olieverf op doek, 42 x 34 cm
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam