Bertil Vallien
Bertil Vallien född 1938. Vas. Boda 1970-tal. Unik. Signerad BODA UNIK 3555 B. VALLIEN. Flerfärgad, melerad glasmassa med påklipp. H 24,5 cm.
CONDITION REPORT: Smärre bruksslitage.
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala
16 Apr 2024
Sweden, Uppsala