Biblia sacra, vulgatae Editionis, sixti V & Clem. VIII Pont Max, auctoritate recognita. Editio nova, notis chronologicis, historicis et géographicis illustrata. Lyon, Libraires associé, 1705 . in-folio, VI-455 pp., reliure plein veau restaurée. Impression en deux colonnes.
24 Apr 2024
France, Nancy
24 Apr 2024
France, Nancy