Bidbank. Antwerpen? Tweede helft 17de eeuw. Eik. Gesculpteerd decor. Poten vooraan gerestaureerd.
Description EN
Prayer desk. Antwerp? Second half 17th century.
Oak.
Front feet restored.
Beschrijving NL
Bidbank. Antwerpen? Tweede helft 17de eeuw.
Eik. Gesculpteerd decor.
Poten vooraan gerestaureerd.
Description FR
Prie-Dieu. Anvers ? Deuxième moitié du 17ème siècle.
Chêne. Décor sculpté.
Pieds à l'avant restaurés.
Size: 95 x 68 x 65 cm
Description EN
Oak.
Front feet restored.
Beschrijving NL
Eik. Gesculpteerd decor.
Poten vooraan gerestaureerd.
Description FR
Chêne. Décor sculpté.
Pieds à l'avant restaurés.
Size: 95 x 68 x 65 cm