LOT 70
Blauw Chinese theebus met zilveren Biedermeier montuur
Blauw Chinese theebus - 18e/19e eeuw - met zilveren Biedermeier montuur - h. 11 cm (deksel beschadigd)
27 Mar 2020
Netherlands, Thuisbezorgd
27 Mar 2020
Netherlands, Thuisbezorgd