LOT 0460
Bodhisattva Avalokitesvara in bronzo a patina
Bodhisattva Avalokitesvara in bronzo a patina scura, Tibet sec.XVIII
h.cm.16,5
28 Sep 2021
Italy, Genoa
h.cm.16,5