Boek: 'De christen in bespiegeling en oefening, of verzameling van onderwijzingen en gebeden.', uitg. P.J. Hannicq, Mechelen, circa 1840, de schildpad band met gouden en zilveren fileten en hoekornamenten, het voorplat met medaillon waarop afbeelding van Jezus met doornenkroon en kruis, op porselein beschilderd, moiré zijden schutbladen, sneden verguld, lederen rug, voorzien van gouden klampen -kleine defecten aan het schildpad, goud ongemerkt-