LOT 0022

Bohumír Jaroněk (1866-1933)

ŠTRAMBERSKÁ TRÚBA
1908
Barevný dřevoryt na papíře, 435x375 mm, sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "B Jaroněk 1908".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Bohumír Jaroněk - zlínský malíř a grafik, zakladatel Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm (1925).

English Title:
Bohumír Jaroněk (1866-1933)

English Description:
ŠTRAMBERSKÁ TRÚBA
1908
Color woodcut on paper, 435x375 mm, signed lower right under the print in pencil "B Jaroněk 1908".
mounted, framed, glazed.

Deutsch Title:
Bohumír Jaroněk (1866-1933)

Deutsch Description:
TRÚBA IN STRAMBERG
1908
Farbholzstich auf Papier, 435x375 mm, sign. rechts unten unter dem Druckbereich in Bleistift "B Jaroněk 1908".
Passepartout, gerahmt, verglast.

05 Dec 2020
Czech Republic, Brno

ŠTRAMBERSKÁ TRÚBA
1908

English Title:
Bohumír Jaroněk (1866-1933)

English Description:
ŠTRAMBERSKÁ TRÚBA
1908
mounted, framed, glazed.

Deutsch Title:
Bohumír Jaroněk (1866-1933)

Deutsch Description:
TRÚBA IN STRAMBERG
1908

05 Dec 2020
Czech Republic, Brno