Bohumír Jaroněk (1866-1933)
ŠTRAMBERSKÁ TRÚBA
1908
Barevný dřevoryt na papíře, 435x375 mm, sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "B Jaroněk 1908".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Bohumír Jaroněk - zlínský malíř a grafik, zakladatel Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm (1925).
English Title:
Bohumír Jaroněk (1866-1933)
English Description:
ŠTRAMBERSKÁ TRÚBA
1908
Color woodcut on paper, 435x375 mm, signed lower right under the print in pencil "B Jaroněk 1908".
mounted, framed, glazed.
Deutsch Title:
Bohumír Jaroněk (1866-1933)
Deutsch Description:
TRÚBA IN STRAMBERG
1908
Farbholzstich auf Papier, 435x375 mm, sign. rechts unten unter dem Druckbereich in Bleistift "B Jaroněk 1908".
Passepartout, gerahmt, verglast.
ŠTRAMBERSKÁ TRÚBA
1908
English Title:
Bohumír Jaroněk (1866-1933)
English Description:
ŠTRAMBERSKÁ TRÚBA
1908
mounted, framed, glazed.
Deutsch Title:
Bohumír Jaroněk (1866-1933)
Deutsch Description:
TRÚBA IN STRAMBERG
1908