LOT 148
Bois sculpté polychrome. Figure religieuse... - Lot 148 - MJV Soudant
Bois sculpté polychrome. Figure religieuse XVIIème siècle Ht : 47 cm.
NL: Gepolychromeerd houtsnijwerk. 17e eeuwse religieuze figuur Hoogte: 47 cm.
23 Jan 2022
Belgium, Gerpinnes