LOT 4

Boite
Or jaune 18K (750) ciselé.
Poinçon français.
Long.: 8.4cm - Pb.: 120.1gr

A gold case. French mark.

26 Jun 2019
France, Neuilly

Boite
Or jaune 18K (750) ciselé.
Poinçon français.
Long.: 8.4cm - Pb.: 120.1gr

A gold case. French mark.

26 Jun 2019
France, Neuilly