LOT 1923
Bonbonmandje met ajour opengewerkte zijkant afgewerkt met opgesoldeerde parelrand en gegoten handvatten zilver.
Nederland, Schoonhoven, J.Krins, 1957, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, X - Gebruikssporen, handvat licht verbogen. H 5,5cm x B 16cm x D 9cm, 60 gram, 835/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal