LOT 1920
Bonbonmandje met ajour opengewerkte zijkant, afgezet met opgesoldeerde parelranden en gegoten handvatten zilver.
Nederland, 1965, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, F - Gebruikssporen. H 6cm x B 20cm, 112,3 gram, 835/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal