LOT 1917
Bonbonmandje met ajour opengewerkte zijkant en afgezet met meegegoten parelrand zilver.
Nederland, Haarlem, Hoogtelling & Presburg, 1928, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, S - Gebruikssporen. H 5cm x B 14,3cm x D 9cm, 53 gram, 835/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal