LOT 1911
Bonbonmandje met ajour opengewerkte zijkant en gedecoreerde gegoten opgesoldeerde handvatten zilver.
Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek Voorschoten, 1925, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, P - gebruikssporen. H 6cm x B 18,5cm x D 10,5cm, 117 gram, 835/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal