LOT 1915
Bonbonmandje met ajour opengewerkte zijkant en gegraveerde accenten zilver.
20e eeuw, keurtekens: 800, meesterteken, 89, import belastingkeur - gebruikssporen. H 6cm x B 13,5cm x D 7,5cm, 75,7 gram, 800/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal