LOT 1909
Bonbonmandje met ajour opengewerkte zijkant en opgesoldeerde parelrand zilver.
Nederland, Schoonhoven, Schriek & Looren de Jong, 1956, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, W - gebruikssporen. H 5cm x B 12,2cm x D 8,6cm, 61,4 gram, 835/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal