LOT 1919
Bonbonmandje met ajour opengewerkte zijkant en opgesoldeerde parenrand zilver.
Nederland, 1945/46, keurtekens: leeuw, minerva, K met kroon - Gebruikssporen en deukjes. H 5cm x B 15cm x D 9,6cm, 92,6 gram, 835/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal