LOT 1910
Bonbonmandje met ajour opengewerkte zijkant en opgesoldeerde verdikte randen zilver.
Nederland, Haarlem, A. Presburg, 1949, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, O - gebruikssporen en deukjes. H 5,5cm x B 14cm x D 11,5cm, 109,5 gram, 835/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal