LOT 1901
Bonbonmandje ovaal ajour opegewerkt spijlen model met opgesolderde parelrand zilver.
Nederland, Schoonhoven, Schriek & Looren de Jong, 1947, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, M - gebruikssporen. H 5,5cm x B 18cm x D 11cm, 106,5 gram, 835/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal