LOT 1902
Bonbonmandje ovaal ajour opengewerkt model met opgesoldeerde parelranden zilver.
Nederland, Voorschoten, J.M. Kempen & Zonen, 1918, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, I - lichte gebruikssporen. H 6,5cm x B 16,3cm x D 10,2cm, 108,2 gram, 835/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal