LOT 1903
Bonbonmandje ovaal ajour opengewerkt model met opgesoldeerde parelranden zilver.
Nederland, Haarlem, A. Prestburg & zonen, 1955, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, U - Gebruikssporen en deukjes. H 5,5cm x B 14,8cm x D 9,6cm, 61,4 gram, 835/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal