LOT 1904
Bonbonmandje ovaal ajour opengewerkt spijlen model met opgesoldeerde parelrand zilver.
Nederland, van Kempen & Begeer, Voorschoten, 1968, keurtekens: staande leeuw, minerva, meesterteken, i , H 5cm x B 13cm x D 8,8cm, 82 gram, 925/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal