LOT 1906
Bonbonmandje ovaal model met opengewerkte ajour opengezaagde zijkanten en opgesoldeerde parelrand zilver.
Nederland, Voorschoten, Kempen & Begeer, 1940, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, F - gebruikssporen. H 4cm x B 13,3cm x D 8,5cm, 84,6 gram, 835/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal