LOT 1887
Bonbonmandje rechthoekig model met uitlopende ajour opengewerkte zijkanten en opengezaagde pootjes zilver.
Nederland, Groningen, A.Molenberg, 1950, keurtekens: leeuw, minervam meesterteken, P, zwaardje - lichte gebruikssporen. H 5cm x B 13,5cm x D 11cm, 120,7 gram, 835/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal