LOT 4284
Bonbonmandje zilver.
Ajour opengewerkt model met opgesoldeerde handvatten. Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek voorschoten, 1939, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, E. 113 gram, 835/1000. Afm. B 17, 5 cm, H 6 cm, Diam. 11 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 120.
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal