LOT 4298
Bonbonmandje zilver.
Nederland, Voorschoten, van Kempen & Begeer, 1922, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, M - gebruikssporen. 51 gram, 835/1000. Afm. L 13, 7 cm, B 8, 4 cm, H 5, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 35 - € 70.
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal