LOT 1952
Bonbonschaal op voet met ajour opengewerkte zijkant zilver.
Engeland, Sheffield, Martin Hall & Co, 1906, keurtekens: leeuw, kroon, meesterteken, O - gebruikssporen en krasjes. H 12cm dia 19cm, 379,5 gram, 925/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal