LOT 1935
Bonbonschaaltje op voet, dicht model afgewerkt met biedemeier gedecoreerde gedrukte sierrand zilver.
USA, North Attleboro, Webster company, 20e eeuw, keurtekens: meesterteken, sterling - gebruikssporen en deukjes. H 8cm dia 15cm, 117,6 gram, 925/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal