Bonifatius VIII., Papst.
Sextus Decretalium liber, per Bonifacium octavum Pontificem in concilio Lugdunensi editus ... recens ad vetustisimorum exemplarium fidem quam accuratissius emendatus. Una cum gemino indice. Lyon, Rovillius 1555. 12°. Mit Holzschn.-Druckerm. 1102 S., 17 Bl. (d.le.w.). Bl. Prgt. d. 17. Jh. (Leicht gebräunt, etw. fl. u. best.).